Центр екологічного управління пропонує послуги екологічного менеджменту та екологічної оцінки

Дата: 19.03.2021 16:15

Приватне підприємство «Центр екологічного управління» працює вже понад 15 років у галузі екологічного менеджменту та екологічної оцінки, для чого підприємство має необхідний виконавчий ресурс. Його працівники – науковці, фах та науковий рівень яких підтверджений дипломами наукових ступенів доктора та кандидата наук. До роботи з проведення досліджень підприємство має можливість залучати профільних фахівців інших галузей.

Упродовж своєї діяльності підприємство надавало свої послуги в сфері розробки науково-технічної документації для територій та об’єктів природно-заповідного фонду Запорізької, Херсонської, Одеської, Київської, Чернігівської, Дніпровської, Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Закарпатської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Сумської областей.

Результатом робіт є розробка довгострокових та оперативних заходів управління, основних напрямів функціонування території природно-заповідного фонду.

У зв’язку з викладеним вище пропонуємо свої послуги в сфері розробки науково-технічної документації для територій та об’єктів природно-заповідного фонду:

• Розробка Проектів організації території об’єктів природно-заповідного фонду, охорони, відтворення та рекреаційного використання їх природних комплексів та об’єктів;
  • Розробка Проектів утримання та реконструкції парків-пам’яток садово-паркового мистецтва, ботанічних садів та дендропарків;
  • Підготовка наукових обгрунутвань необхідності резервування територій для послідуючого створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду;
  • Розробка карток первинного обліку територій та об’єктів природно-заповідного фонду;
  • Розробка регіональних і місцевих схем формування національної екологічної мережі;
  • Проведення інвентаризації природних комплексів територій природно-заповідного фонду;
  • Надання консультаційних послуг у сфері охорони навколишнього середовища та управління природними ресурсами.

Наші координати: 72319, вул. Гетьманська 125/13, м.Мелітополь, Запорізька область.

Телефони для спілкування: 0963386340 (Воровка Володимир), 0676124942 (Демченко Віктор).

E-mail: ceu.melitopol@gmail.com

Інформація відділу агропромислового розвитку,