Центр ПМСД Ушомирської сільської ради отримав 150 доз вакцини від COVID-19

Дата: 20.03.2021 12:52

Станом на 19.03.2021 р. в Коростенському районі вакциною Astrazeneca (Covishield) вже щеплено 820 медичних працівників з Коростеня, Малина, Овруча, Олевська, Лугин та Народичів.

Згідно дорожньої карти МОЗ з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках 19 березня 150 доз вакцини Astrazeneca (Covishield) отримав і Центр ПМСД Ушомирської сільської ради.

На сьогоднішній день Центр ПМСД вже облаштував два пункти щеплення в с. Поліське та с. Ушомир, де в першу чергу відбуватиметься вакцинація літніх людей від 80 років і медичних працівників, персоналу, які працюють у закладах охорони здоров’я та надають медичну допомогу хворим.

На пунктах щеплень працюватимуть медичні працівники, які пройшли спеціальну підготовку та володіють правилами організації і технікою проведення щеплень, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій чи ускладнень.

Зазначимо, що записатись на вакцинацію сьогодні можна не лише через застосунок «Дія» або через гарячу лінію, але і через сімейного лікаря або сайт Міністерства охорони здоров'я.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua

Нагадаємо як в Коростенському районі від COVID-19 вже вакцинувати медичних працівників. ВІДЕО

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю