Онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня лісів

Дата: 21.03.2021 14:29

Головний лісничий ДП «Овруцьке лісове господарство» Володимир Захарчук та інженер з лісових культур Ніна Гусаченко взяли участь у нараді, яка проводилась в режимі відеоконференції.

Ініціатором цього заходу до Міжнародного дня лісів було Житомирське обласне управління лісового і мисливського господарства, ведучою і головним спікером – Тетяна Захожа, заступник начальника відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу.

Учасники ZOOM-конференції: керівники і спеціалісти лісової галузі області, представники Товариства лісівників Житомирської області, учні шкільних лісництв.

Виступаючі привітали колег та усіх учасників конференції зі святом, поділилися своїм досвідом, баченням перспективи лісорозведення, обговорили схеми змішування та розміщення лісових культур.

Крім того, заступник голови Товариства лісівників Житомирщини Микола Чайнюк оголосив переможців конкурсу проєктів лісових культур 2021 року серед державних лісогосподарських підприємств області.