Децентралізація: 26 березня проводитиметься онлайн-консультація для управлінців освітою

Дата: 22.03.2021 15:32

26 березня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе онлайн-консультацію для управлінців освітою.

Експерт із місцевого самоврядування Сергій Яцковський відповість на запитання, які збиратимуть під час реєстрації до 23 березня. Під час консультації також обговорять практичні кейси громад та інформацію з попередніх вебінарів.

Дата і час: 26 березня 2021 року, 14:00.

Спікер: Сергій Яцковський, експерт із місцевого самоврядування.

Ваші запитання залишайте до 23 березня у реєстраційній формі за посиланнямbit.ly/38RRmha

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Захід є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Більше про розвиток освіти в громадах