500 млн грн на реалізацію Програми Президента «25 спортивних магнітів». Розпочато прийом пропозицій

Дата: 24.03.2021 09:22

Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури.

Міністерство молоді та спорту розпочинає прийом пропозицій. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Багатофункціональні спортивні комплекси, льодові арени, палаци спорту, басейни, стадіони, зали для ігрових видів спорту – цьогоріч субвенція передбачена на об’єкти-«магніти». Ми всі розуміємо, що спортивна інфраструктура – основа розвитку спорту та досягнень на міжнародній арені», – зазначив Міністр.

Протягом 20 днів Мінмолодьспорт прийматиме пропозиції від місцевих органів влади для включення спортивних об’єктів до переліку. Після чого подані об’єкти розглядатиме відповідна комісія, до складу якої входитимуть представники спортивних федерацій, народні депутати, працівники Мінмолодьспорту.

Розподіл субвенції між окремими місцевими бюджетами затверджуватиме Уряд за погодженням із Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету за поданням Мінмолодьспорту.

З Порядком та умовами надання субвенції можна ознайомитися:

Довідково. Порядок та умови надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2021 №226.