Мрії дитини мають збуватись!

Дата: 25.03.2021 15:36

Голова районної державної адміністрації Юрій Тарасюк та голова і заступник районної ради Юлія Гаєвська й Олена Харченко, спільно з начальником служби у справах дітей Оленою Онищук привітали з першим ювілеєм (10 років) дитину, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Під час попереднього відвідування сім'ї дівчинка розповіла, що ніколи не мала святкового торту зі свічками, а також мріє отримати ляльку в подарунок.

За допомогою небайдужих людей районній владі вдалося здійснити мрію дівчинки: разом з побажаннями міцного здоров'я, гарної успішності в школі та щасливого дитинства дитині було вручено ляльку, повітряні кульки, кольорові олівці та розмальовки, святковий торт. Адже ми дорослі знаємо - мрії дитини мають збуватись!

Діаночко, щиро віримо в те, що загадані тобою бажання здійсняться. З днем народження!

Олена Онищук,

начальник служби у справах дітей

Коростенської районної державної адміністрації.