28 березня Україна перейде на літній час

Дата: 27.03.2021 08:15

У ніч на 28 березня в Україні відбудеться переведення годинників на літній час. О 3:00 28 березня необхідно буде перевести годинник на одну годину вперед.

Перехід на літній час в Україні здійснюється щороку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України". Відповідно до документа, з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, уряд постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки останньої неділі березня в 3:00 на одну годину вперед та останньої неділі жовтня о 4:00 на одну годину назад.

Нагадаємо, зміна часу відбувається двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а кожної останньої неділі жовтня - на зимовий час.