В селі Жупанівка ліквідовано підпал сухої трави. Підпалювача виявлено та буде покарано!

Дата: 28.03.2021 10:45

Нагадаємо, що відповідно до законодавства за спалювання сухої трави та листя законом передбачений штраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в’язниці!

На сайті Горщиківської ТГ нещодавно було попередження про створення робочої групи з працівників Горщиківської сільської ради, поліції, бійців ДСНС та виїзні перевірки території громади.

27 березня силами створеної групи було зафіксовано підпал сухої рослинності в селі Жупанівка Горщиківської територіальної громади. Сильні пориви вітру сприяли швидкому поширенню вогню в бік житлових осель, проте пожежу спільними силами було ліквідована.

Знайдено і підпалювача. Ним виявися місцевий житель 30-35 років, який понесене адміністративну відповідальність.

Робота з виявлення підпалів сухостою спільною робочою групою продовжується.

Повідомляють на офіційному сайті Горщиківської ТГ