Вакцинація від COVID-19 в пунктах щеплення ЦПМСД Ушомирської сільської ради

Дата: 29.03.2021 16:28

На сьогоднішній день центром ПМСД Ушомирської сільської ради вже облаштовано та успішно працюють два пункти щеплення в с. Поліське та с. Ушомир.

В першу чергу відбувається вакцинація літніх людей від 60 років і медичних працівників, персоналу, які працюють у закладах охорони здоров’я та надають медичну допомогу хворим.

На пунктах щеплень працюють медичні працівники, які пройшли спеціальну підготовку та володіють правилами організації і технікою проведення щеплень, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі розвитку після вакцинальних реакцій чи ускладнень.

Як проходить вакцинація в пунктах щеплень і куди потрібно звернутись, якщо ви чи ваші близькі приймуть рішення зробити щеплення від COVID-19, ми вирішили дізнатись безпосередньо в пункті вакцинації на базі АЗПСМ №2 с. Поліське. Також почули коментар директора ЦПМСД Ушомирської сільської ради Наталки Бугайової.