Україна — перша держава у світі, що узаконила цифрові паспорти

Дата: 30.03.2021 17:30

Сьогодні Україна стала першою державою в світі, де цифрові паспорти юридично прирівняли до паперових та пластикових документів.

????Дата: 30 березня

????Час: 17:00

Учасники:

— Михайло Федоров, Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації

— Єгор Чернєв, народний депутат від фракції "Слуга народу", заступник голови Комітету, голова підкомітету цифрової економіки, інноваційного розвитку та електронного бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

????Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт №4355 "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" про цифрові паспорти. За законопроєкт проголосували 302 депутати ВРУ.

Біометричний паспорт та ID-картка у Дії з 23 серпня 2021 року на законодавчому рівні стануть повним аналогом паперового та пластикового, а Україна — новатором у сфері використання цифрових документів. І користувачі Дії більше не стикатимуться з ситуаціями, коли цифровий паспорт не приймають.

?Це значно спростить життя громадянам та дасть старт масштабній цифровізації бізнесу та держави. До того ж цифрові паспорти набагато безпечніші і комфортніші, ніж паперові.

Трансляція — на каналі Рада