Наталія Остапченко поспілкувалася з журналістами про вакцинальну кампанію проти COVID-19 в Житомирській області

Дата: 31.03.2021 17:11

Сьогодні, 31 березня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко розповіла журналістам телеканалу «Cоюз-TV» про процес вакцинації COVID-19 в Житомирській області.

Зокрема вона розповіла, що станом на 31 березня в Житомирській області першу дозу вакцини отримала вже 7771 особа, з яких за минулу добу 30 березня – 970 чоловік. В Україні від початку вакцинальної кампанії щеплено проти COVID-19 вже майже 232 тисячі осіб.

Наталія Остапченко нагадала, що на сьогодні в Україні використовують вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield). Але найближчим часом до вакцинальної кампанії буде залучено і вакцину Sinovac Biotech, яка нещодавно надійшла в Україну та наразі проходить лабораторний контроль Міністерства охорони здоров’я. Крім того, МОЗ розглядає вакцини проти COVID-19 й інших виробників, які у подальшому планують використовувати для боротьби з пандемією коронавірусної інфекції.

Також перша заступниця голови Житомирської ОДА розповіла, що на сьогодні в Житомирській області створено 15 мобільних бригад з імунізації, а вакцинація проходить на базі пунктів щеплень, яких у Житомирській області налічується 17.

Детальніше дивіться згодом у відеосюжеті телеканалу «Cоюз-TV».