Розпочато пожежонебезпечний період

Дата: 02.04.2021 19:06

З настанням сухої вітряної погоди, високої температури повітря підвищується пожежна небезпека в лісах, коли забороняється несанкціонований в’їзд у ліс, розведення багаття тощо.

01.04.20201 року в адмінприміщенні ДП«Народицький спецлісгосп» відбулася нарада.

Інженером ОЗЛ Олегом Заблоцьким було зачитано наказ, про початок пожежонебезпечного періоду, інженер з о хорони праці Олександр Сергічук провів необхідний інструктаж для бійців та водіїв пожежних автомобілів.

Пізніше на базі Народицького лісництва було проведено семінар-навчання. Спеціалістами підприємства та з представником Народицького РС УДСНС майором Сергієм Невмержицьким. В рамках якого було показано основні навики гасіння, обговорено методи і способи локалізації і ліквідації пожеж. Озвучено порядок співпраці з службою ДСНС.

Повідомляє ДП "Народицький спецлісгосп"