Поліція застерігає: спалювання сухої рослинності може призвести до масштабних пожеж та фатальних наслідків!

Дата: 03.04.2021 10:35

1 квітня внаслідок випалювання сухої трави опіки різного ступеню тяжкості отримали троє жителів Житомирщини.

Деталі???? https://bit.ly/3dqvFX6

Поліція з’ясовує всі обставини подій та нагадує, що чинним законодавством заборонено самовільне випалювання рослинності або її залишків. Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за це передбачені значні штрафні санкції.

Окрім цього, необережне поводження з вогнем може призвести до масштабних пожеж та тяжких наслідків. Нагадаємо, минулого року такі події сталися на півночі Житомирщини. Зокрема, упродовж 16-17 квітня 2020 року було зареєстровано 22 масштабні пожежі у лісових масивах Лугинського, Овруцького, Олевського та Радомишльського районів загальною площею близько 6 тисяч гектарів. Також великі пожежі були на Романівщині та Коростенщині. Унаслідок таких лих було завдано значних збитків. У тому числі згоріли й оселі та інші приміщення жителів області, знищені цілі лісові масиви.

Тож шановні жителі Полісся! Будьте свідомими та керуйтеся вимогами здорового глузду: у жодному разі не випалюйте рослинність на присадибних ділянках, не спалюйте сміття, не розводьте багаття у лісових масивах та будьте вкрай обережні при поводженні з вогнем. Пам’ятайте, навіть недопалок цигарки може стати причиною чергової пожежі.

Бережіть себе, своїх рідних та наше довкілля!

Поліція Житомирської області