На території Коростенського району поліцейські посилили патрулювання

Дата: 08.04.2021 16:18

Упродовж двох днів на території Коростенської та Лугинської територіальних громад працювали додаткові рейдові групи з числа працівників Головного управління Національної поліції Житомирщини, Коростенського районного управління поліції та Держпродспоживслужби.

Близько 40 поліцейських додатково вийшли на вулиці міста Коростеня. Серед їх завдань -  моніторинг ситуації щодо дотримання вимог карантину суб’єктами господарської діяльності. Лише упродовж 7 квітня було перевірено 85 торгівельних та розважальних закладів. У результаті припинено близько пів сотні правопорушень, про що оформлено відповідні адміністративні матеріали.

У 10 випадках поліцейські зафіксували порушення, передбачені ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Ще 15 адміністративних протоколів було складено за ч. 2  ст. 44-3 КУпАП, тобто перебування громадян у будівлях загального користування та транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Серед інших адміністративних правопорушень поліцейські виявили дрібні хуліганства, розпивання спиртних напоїв та інше.

- Для контролю за виконанням карантинних обмежень ми створили спеціальні мобільні групи, які щоденно перевіряють дотримання протиепідемічних заходів як фізичними, так і юридичними особами, - прокоментував начальник Коростенського РУП Дмитро Гаращенко. – Особлива увага поліцейських нині до паркових зон та інших громадських місць, де можливе скупчення громадян.

Відтак правоохоронці закликають громадян не порушувати встановлених правил, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку інфікування.

Коростенське районне управління поліції