Станом на 01.04.2021 в 1 078 територіальних громадах створено служби у справах дітей

Дата: 09.04.2021 11:48

Понад 90% територіальних громад Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей мають свої служби у справах дітей.

? Триває процес передачі справ від служб у справах дітей районних державних адміністрацій до служб у справах дітей територіальних громад.

В 435 територіальних громадах цей процес вже завершено.

Що стосується безпосередньо Коростенського району, який складається з 13 територіальних громад, то здійснено передачу справ від служб у справах дітей райдержадміністрацій до служб у справах дітей 11 територіальних громад.

Наразі 2 територіальні громади знаходяться в процесі створення служби у справах дітей, що надасть змогу безпосередньо громаді здійснювати захист прав та інтересів своїх неповнолітніх мешканців та оперативно реагувати у разі їх порушень.