Юрій Тарасюк: Зробимо нашу Україну й планету екологічно чистою та красивою

Дата: 10.04.2021 11:09

Сьогодні в рамках Всеукраїнського проєкту «Озеленення України» на території Білокоровицької територіальної громади відбулось висадження молодих саджанців сосни та дуба.

Участь в заході взяли голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, Білокоровицький сільський голова Сергій Коцур, секретар Олевської міської ради Сергій Мельник, директор Білокоровицького лісового господарства В’ячеслав Колодяжний, лісова охорона, настоятель церкви села Білокоровичі отець Андрій, молодь, представники ЗМІ та громади.

Як зауважив головний лісничий Ігор Тараканець: «На площі 1 га в кількості 4 672 шт. саджанці висаджувались на території молодняку, який було винищено вогнем у минулому році. Це надзвичайно важлива місія відновлення лісу і ми щиро вдячні кожному, хто взяв участь в цьому проєкті».

Відзначимо, що ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Завдання проєкту:

• висадити 1 000 000 дерев за 1 день по всій території України;
  • провести загальнодержавну інформаційну екокампанію по висадженні дерев;
  • сприяти протягом року у висадженні парків та алей;
  • консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців;
  • формувати екокультуру та шанобливе ставлення українців до природи.

«Сьогодні ми робимо важливу справу. Відновлення лісу після пожеж, які відбулись тут минулого року, висадження нових молодих дерев – це вклад у наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Щиро запрошуємо до участі в проєкті «Озеленення України» усіх, хто хоче зробити нашу Україну й планету екологічно чистою та красивою», – прокоментував подію очільник Коростенського району Юрій Тарасюк.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації