Сьогодні - Міжнародний день авіації і космонавтики

Дата: 12.04.2021 10:10

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. Свято присвячене першому в історії польоту людини в космос. У цей день в 1961 році Юрій Гагарін першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі.

Професійне свято працівників ракетно-космічної галузі України відзначається згідно з Указом Президента України № 230/97 від 13 березня 1997 року, «…ураховуючи значний внесок працівників ракетно-космічної галузі України у наукові дослідження, створення сучасної ракетно-космічної техніки та впровадження високих космічних технологій в народне господарство…». Дата свята - 12 квітня. У цей день відзначається Міжнародний день польоту людини в космос (Міжнародний день космонавтики).

Вітаємо працівників і ветеранів ракетно-космічної, авіаційної галузей з професійним святом! Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, мирного неба та добробуту!

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк