Діти мріють про родину та потребують влаштування до сімейних форм виховання

Дата: 13.04.2021 12:10

Служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації звертається до мешканців району з приводу влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання.

Повідомляємо, що на обліку кандидатів в усиновлювачі, опікуни/піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі кандидати відсутні.

На обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інституційних закладах перебуває 5 дітей, за межами району таких дітей набагато більше. Разом з тим 55 дітей перебуває на обліку з усиновлення по службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації.

Дані діти мріють про родину та потребують влаштування до сімейних форм виховання.

Якщо Ви хочете стати усиновлювачем, опікуном, піклувальником, створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, просимо Вас звертатися до служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, 4-й поверх, тел. 0977579545