ФОП: терміни, сплата, звітність

Дата: 13.04.2021 12:25

19 квітня – кінцевий термін сплати ЄСВ за себе за I квартал 2021 року підприємцями незалежно від обраної системи оподаткування.

Не сплачують за себе ЄСВ підприємці (незалежно від системи оподаткування), які належать до осіб з інвалідністю, отримують пенсію за віком або за вислугу років, або досягли віку, визначеного ст. 26 Закону України від 09.07.2003 р. №1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до Закону пенсію або соціальну допомогу.

20 квітня- граничний термін сплати авансових платежів із єдиного податку за квітень 2021 рокудля ФОП першої та другої групи.

20 квітня – граничний термін для суб’єктів господарювання, що використовують найману працю, незалежно від системи оподаткування, для сплати сум єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за березень 2021 року.

Звіт по ЄСВ щодо найманих працівників з цього року подається у складі нової звітності поквартально. За перший квартал – до 11 травня 2021 року.