В Коростенській РДА відбулось засідання робочої групи з питань ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами

Дата: 14.04.2021 16:11

13 квітня під головуванням першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Кириченка відбулось засідання робочої групи з питань ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Коростенському районі.

На нараді були присутні прокурор Коростенської окружної прокуратури Володимир Ступницький, начальник сектору групи швидкого реагування Коростенского РУП В’ячеслав Волківський, начальник Коростенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та економічного аналізу управління податкового адміністрування ГУ ДПС в Житомирській області Олександр Бойко, начальник управління земельних відносин та комунальної власності Коростенської міської ради Світлана Любочко, начальник у Коростенському районі ГУ Держгеокадастру в Житомирській області Володимир Тарасенко, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, взаємодії з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади Людмила Ходаківська.

За результатами наради було прийнято рішення щодо виявлення та ліквідації самовільно влаштованих об’єктів торгівлі нафтопродуктами та припинення їх діяльності, в разі виявлених фактів реалізації з ознаками порушення норм чинного законодавства.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації