Виїзна нарада в ТОВ "ДФУ Агро"

Дата: 14.04.2021 16:40

Уже традиційними стали виїзні наради представників Коростенської районної державної адміністрації, фахівців Коростенського МРВУ ДСНСУ у Житомирській області, ДП «Коростенський лісгосп АПК» з фахівцями ТОВ «ДФУ Агро» щодо дотримання правил пожежної безпеки на підприємстві та під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду.

Під час роботи обговорено стан пожежної безпеки на території ТОВ «ДФУ Агро», зосереджено увагу на проблемних питаннях недопущення пожеж в екосистемі. Обговорено актуальне питання: виконання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2".

Слід відзначити активну позицію керівництва та відповідальних осіб ТОВ «ДФУ  Агро» щодо забезпечення дотримання правил пожежної безпеки, протиепідемічних заходів на території сільгосппідприємства.

Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії

з правоохоронним органами Коростенської РДА