Суд у Коростені вже рік під охороною

Дата: 15.04.2021 10:02

14 квітня 2021 року виповнюється рівно рік відтоді, як Служба судової охорони узяла під охорону один з найбільших судів Житомирської області - Коростенський міськрайонний суд. Саме цього дня співробітники територіального управління Служби замінили на посту пропуску працівників Національної поліції.

За рік у суді відбулося більше 11 тисяч судових засідань. За цей час співробітники третього взводу охорони забезпечили пропуск до приміщення суду 18,5 тисяч осіб та не допустили пронесення 270 заборонених предметів. У камерах схову відвідувачам довелося залишити:

• 185 ножів, ножиць, викруток та інших колюче-ріжучих предметів,
  • 78 балончиків зі сльозогінним газом,
  • 4 пристрої для відстрілу гумових куль,
  • 3 електрошокери та інші предмети, прохід з якими заборонений.

З метою недопущення інфікування коронавірусом співробітники Служби судової охорони не допускали до приміщень суду відвідувачів з підвищеною температурою та ознаками ГРВІ. Крім того, за рік неодноразово посилювали охорону громадського порядку під час засідань, що викликали суспільний резонанс.

Фото без опису???????

«Від колективу Коростенського міськрайонного суду Житомирської області щиро вітаю вас із річницею вашої праці з охорони суду! Щиро вдячні за те, що завдяки вам ми кожного робочого дня почуваємося в безпеці», - звернулася до співробітників третього взводу голова Коростенського міськрайонного суду Наталія Волкова.

Пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області