Виплата щорічної разової допомоги до 5 травня

Дата: 15.04.2021 10:26

З метою забезпечення виплати у 2021 році разової грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2021 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги», визначено такі розміри:

1) особам з  інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім  (яким на момент ув′язнення не виповнилося 14 років) в′язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаних особами з  інвалідністю внаслідок  загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

І групи - 4421 грн.;

ІІ групи – 3906 грн.;

ІІІ групи - 3391 грн.;

2) учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув′язнення не виповнилося 18 років) в′язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 1491 грн.;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 4421 грн.;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з  інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 966 грн.;

5) учасникам війни та колишнім в′язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 612 грн.

Дана допомога виплачується через поштові відділення зв’язку або установи банків за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, - за місцем їх проживання.

Детальну інформацію  з вказаного питання можна отримати в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації за адресою: м.Коростень, вул.І.Франка, 5, кабінет № 6.  Телефон для довідок – 96208.