КОНКУРС «Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, МАМО!»

Дата: 16.04.2021 15:38

З метою пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу, української нації, її культури і побуту; виховування глибоких почуттів любові та пошани до батьків, свого роду департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс творчих робіт до Дня матері, Дня сім’ї.

На конкурс подаються підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років). Конкурс розрахований на 40 осіб.

Умови участі в онлайн-конкурсі:

• до 22 квітня 2021 року заповнити заявку на участь у Конкурсі;
  • до 01 травня 2021 року надіслати на адресу відділу сімейної, гендерної політики Департаменту (vid.sim.polituku@psspdep.zht.gov.ua) відео оригінального привітання (пісня, вірш, танець, малюнок, анімація) або фото творчої роботи для матусі своїми руками; фото з вашою матусею (за бажанням).

Положення про обласний онлайн-конкурс додається