На травневі свята та Великдень в Україні буде введено «особливий режим», – Максим Степанов

Дата: 18.04.2021 12:10

Для України важливо, щоб громадяни країни виконували карантинні обмеження, введені через поширення коронавірусної інфекції. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Що до введення жорстких обмежень на великодні та травневі свята, глава МОЗ сказав, що в цей період буде діяти «особливий режим».

«Ми будемо просити громадян, щоб обмежували контакти за можливості, великі скупчення людей», – зазначив Максим Степанов.

Він додав, що в Києві та загалом в Україні видно позитивну динаміку.

10 282 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 18 квітня 2021 року.

Нагадаємо, що в Україні триває вакцинальна кампанія, від початкою якої вакцинами COVISHIELD та CORONAVAC уже щеплено 445 861 людину. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, 18 квітня в Україні також розпочнеться щеплення вакциною Pfizer проти COVID-19.

Нагадуємо, що з 24 лютого 2021 року на всій території України діє адаптивний карантинА з 03 березня на Житомирщині діє червоний рівень епідемічної небезпеки.

23 березня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись черговими змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 року №230, внесла корективи у правила функціонування пасажирського транспорту в умовах обмежень «червоної зони».

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте відповідальними – збережіть життя!

#Залишайся_вдома