В Горщиківській територіальній громаді вшанували пам'ять видатного земляка - Гетьмана Івана Виговського. ВІДЕО

Дата: 18.04.2021 15:11

Напередодні Дня пам'яток історії та культури України у Вигівській філії Горщиківського ліцею вшанували пам' ять видатного земляка гетьмана Івана Виговського.

Вчитель 3-4 класу Гонцовська О.М. провела виховну годину "Поряд з сучасним - минуле.

Учні дізналися багато цікавого про визначні історичні пам’ятки України та Коростенщини, вшанували пам’ять видатного земляка - Гетьмана Івана Виговського.

Саме в селі Вигові, на батьківщині Івана Виговського, 14 жовтня 2002 року було встановлено перший в Україні пам’ятник визначному Гетьману та споруджено каплицю на місці, де згоріла Виговська Христовоздвиженьска церква.