Максим Степанов: «Щеплення публічних осіб залишковими дозами вакцини Pfizer не буде»

Дата: 19.04.2021 15:52

Щеплення публічних осіб залишковими дозами вакцини Pfizer не буде. Міністр охорони здоров’я  України Максим Степанов підписав зміни до Наказу про вакцинування – публічні особи не зможуть вакцинуватися так званими «залишковими дозами». Вакцину розподілятимуть виключно серед осіб, які підпадають під 1-й та 2-й етап вакцинації. Про це очільник МОЗ заявив під час ефіру одного з телеканалів.

«Я знаю, що пішли чутки, ніби хтось розраховує тим чи іншим способом вакцинуватися Pfizer. Ця вакцина піде виключно медичним працівникам, громадянам, які старші за 80 років, людям із будинків престарілих, інтернатів і працівникам ДСНС та прикордонникам. Нам потрібно захистити саме цю категорію людей», – наголосив Максим Степанов.

Згідно зі статистикою, саме категорія громадян, старших за 60 років, найбільше страждає від ускладнень після зараження коронавірусною інфекцією.

Нагадаємо, 16 квітня Україна отримала 117 тисяч доз вакцини Pfizer/BioNTech.

Щеплення вакциною Pfizer проти COVID-19 розпочнеться в Україні 18 квітня.