Запрошуємо до співпраці підприємства району, які зацікавлені у виході на ринки арабських країн

Дата: 20.04.2021 09:57

За підсумками онлайн-зустрічі заступника голови облдержадміністрації з керівництвом Українсько-Арабської ділової ради департаментом агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації проводиться робота щодо збору інформації про підприємства, які зацікавлені у виході на ринки арабських країн.

Підприємств району/громади, які зацікавлені у започаткуванні торговельних відносин із партнерами з арабського світу, просимо надати інформацію до 20.04.2021 шляхом заповнення онлайн-форми, що знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/wcBDb7R.

Контактна особа в департаменті: Костянтин ЛОПУШАНСЬКИЙ – начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, +38 093 436 8413, +38 0412 474 630, economic@aprdep.zht.gov.ua.

Інформація відділу агропромислового розвитку,

екології та економічної політики Коростенської РДА