Логотип Diia Державний Герб України

У Коростені з неповнолітнім підобліковим на тему шкідливих звичок говорив психолог

Дата: 20.04.2021 10:22

16 квітня 2021 року на виконання індивідуального плану роботи з засудженим психолог відділу, Андрій Шевчук провів виховну годину присвячену подаланню шкідливих звичок, пропагуванню здорового способу життя та спонуканню  негативного ставлення до вживання алкоголю та тютюнопаління.

Психолог спонукав підлітка до роздумів: вибір залежить від нас самих, наголосив на відповідальності за свої вчинки, та здатності самооцінювати їх.

Профілактика шкідливих звичок це в першу чергу інформація про вилив на організм людини нікотину, алкоголю, наркотичних речовин. Кожен повинен знати, що нікотин, алкоголь, наркотики отрута, яка знищує людину, руйнуючи здоров’я, послаблюючи волю, позбавляючи людину життєвих і моральних цінностей.