Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації

Дата: 21.04.2021 16:23

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких», – сказав Шмигаль.

За його словами, особливо таку обачність та свідоме ставлення люди мають показати в період травневих свят та Великодня.

Влада, зазначив глава уряду, закликає громалян утриматися від масових скупчень, адже це може призвести до нової хвилі захворюваності.