«Посади дерево – віднови довкілля»

Дата: 21.04.2021 19:53

21 квітня, з ініціативи народної депутатки України Тетяни Грищенко (фракція «Слуга народу»), у Малині відбулась благодійна екологічна акція «Посади дерево – віднови довкілля».

"Символічно, але наша акція присвячена декільком датам -- Всеукраїнському Дню довкілля, Дню Землі, а також 35-річчю Чорнобильської катастрофи й відбувається у рамках місячника з благоустрою території рідної громади, - сказала депутат Тетяна Грищенко. – У її ході на малинівському крузі та поблизу пам'ятника  ліквідаторам аварії на ЧАЕС висаджено кущі самшиту, спіреї, лаванди, посіяні альпійські айстри та чорнобривці, закуплені й подаровані мною для окраси цього віддаленого від центру мікрорайону Малина".

Учасниками акції стали Малинський міський голова Олександр Ситайло, секретар міської ради Василь Майстренко, перший заступник голови Коростенської РДА Сергій Кириченко, депутати Малинської міської ради Вячеслав Грищенко, Юрій Рудченко, директор Малинського лісоколеджу Ігор Іванюк та викладачі закладу, працівники КП «Екоресурс», працівники ДП «Малинське лісове господарство» та ДП «Малинський лісгосп –АПК», приватний підприємець Василь Ткачук, керівник міського клубу національно-патріотичного виховання «Незламні» Ярослав Дмитренко та члени клубу, працівники ЗДО №6 «Теремок».

Народна депутатка України Тетяна Грищенко щиро подякувала землякам за участь у акції, патріотизм, небайдужість до екологічної проблематики й побажала, щоб рідне місто з кожним роком тільки розквітало й радувало містян такими затишними й красивими куточками.

Малинський міський голова Олександр Ситайло також подякував нашій землячці-парламентарці за усіляку допомогу й ініціативи, котрі вона надає й втілює в життя задля розвитку громади й пообіцяв і надалі допомагати втілювати всі проекти й ідеї народних обранців-земляків, спрямовані на покращення життя наших людей.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.
Фото автора.