УВАГА! Житомирський обласний центр з гідрометеорології повідомляє про суттєве погіршення погодних умов

Дата: 23.04.2021 12:50

Житомирський обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у зв’язку з поширенням на територію України арктичного повітря, впродовж 24-27 квітня на території Житомирської області очікується  суттєве зниження температурного режиму.

Так, вночі та вранці 24-27 квітня очікуються сильні заморозки у повітрі 0..4º (ІІ рівень небезпечності – помаранчевий).

Також упродовж зазначеного періоду погода вночі очікується без істотних опадів, вдень невеликі дощі, подекуди з мокрим снігом. Вітер західний, 8-13 м/с, поривчастий. Температура вдень 24-26 квітня +5..+10º, вдень 27 квітня поступове підвищення до +7..+12º.

Житомирський ГЦМ попереджає, що такі погодні умови можуть призвести до пошкодження цвітіння ранніх сортів абрикосів.