Шановні прикордонники! Дорогі ветерани прикордонної служби!

Дата: 30.04.2021 09:34

Вітаємо вас із професійним святом – Днем прикордонника! Захист кордону держави із сивої давнини до сьогодні залишається важливим, почесним та одним із найвідповідальніших обов’язків. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Впевнені, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції старшого покоління.

Цього святкового дня хочемо висловити глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби та усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої держави.

Божого Вам благословення, миру та спокою в кожній домівці, міцного здоров’я, достатку, віри!

Нехай любов до України й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння народові.

Слава Україні!

голова Коростенської районної державної адміністрації