Учні Михайлівської СЗШ впорядкували могили воїнів Другої світової війни

Дата: 05.05.2021 11:52

З кожним роком все далі і далі відходять роки Другої світової війни. Все менше і менше серед нас залишається живих свідків, учасників тих трагічних подій.

Так, два роки тому в селі Михайлівка Коростенського району було поховано останнього ветерана війни села – Івана Мусійовича Боровицького. Тож в учні Михайлівської СЗШ, учасника гуртка «Історичний калейдоскоп» під керівництвом вчителя історії Валентини Дідківської напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення впорядкувати могили воїнів Другої світової війни, пам’ятники захисникам Вітчизни, братські могили.

Діти прибрали біля могил, звільнили їх від сухої трави, підсипали ґрунт, пофарбували огорожі, пам’ятні монументи, поклали квіти тощо. А головне віддали шану тим, хто сімдесят шість років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації