Щеплення від COVID-19: прикордонники Житомирського загону стали більш захищені

Дата: 06.05.2021 16:41

Сьогодні на Житомирщині розпочалася планова вакцинація охоронців кордону. Протягом першого дня виїзна мобільна бригада №4 Центру первинної медико-санітарної допомоги Департаменту охорони здоров’я вакцинувала 90 військовослужбовців та працівників Житомирського прикордонного загону.

Всі охочі вакцинуватися в обов’язковому порядку пройшли ретельний медичний огляд та надавши відповідний дозвіл отримали першу дозу вакцини Pfizer-BioNTech.

Першим щепився начальник прикордонного загону показавши приклад особовому складу військової частини.

Перший етап вакцинування триватиме 2 дні, протягом яких щеплення отримає понад 170 прикордонників.

Додамо, що за період пандемії в Житомирському прикордонному загоні зафіксовано майже 250 випадків захворювання військовослужбовців на COVID-19. Наразі на лікуванні перебуває 3 особи.

У Держприкордонслужбі України вже вакцинувалося понад 3300 військовослужбовців, з яких 300 – медики.

Нагадаємо, що станом на 06 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 26 817 осіб, з яких 5116 – працівники критично важливих структур державної безпеки (ДСНС, ДМС, Нацполіція, Нацгвардія, СБУ, Держприкордонслужба, військовослужбовці ЗСУ, МВС, органи прокуратури).

#Вакцинуйся #ПодолаємоПандеміюРазом