З Днем пам'яті та примирення і 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2021 08:00

Шановні жителі Коростенського району!

Від усієї душі вітаємо вас з Днем пам'яті та примирення і 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни. Висловлюємо свою вдячність усім трудівникам тилу, які самовіддано, тяжкою ратною працею наближали довгоочікуваний день визволення.

Віддаючи шану тим, хто сімдесят шість років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті. Щиросердно бажаємо вам міцного здоров'я, добра й благополуччя!

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк