76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та День пам'яті і примирення у Малозубівщинській СЗШ

Дата: 08.05.2021 08:56

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ століття. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.

Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят, торт и в помещении)

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній. Нехай у наших серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.