Гурт "Намисто" Горщиківської ТГ привітали з перемогою у Міжнародному конкурсі "Україна єднає світ"

Дата: 08.05.2021 09:40

7 травня голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із головою Коростенської районної ради Юлією Гаєвською, її заступницею Оленою Харченко, головою Коростенської районної ради ветеранів Миколою Фещенко, головою Горщикіської територіальної громади Олексієм Туровським, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської громади Зоєю Сапотніцькою мав приємну нагоду завітати до Горщиківської територіальної громади та привітати з перемогою у 6-ому дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» гурт «Намисто».

Його надзвичайно талановиті, активні, позитивні учасники під керівництвом Ірини Мовчанюк постійно вдосконалюють свою майстерність. Не став на заваді колективу і карантин. Його учасники постійно радують жителів громади он лайн виступами, записами своїх концертів, музичних привітань.

«Сьогодні я ще раз хочу привітати колектив з перемогою та побажати подальших успіхів у роботі та в житті, нових перемог на творчій ниві, цікавого пісенного матеріалу і вдячних глядачів!», – відзначив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук очільник Коростенського району Юрій Тарасюк.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації