Вічна слава та вічна пам’ять герою! Прощання та поховання воїна відбудеться 9 травня

Дата: 08.05.2021 10:11

6 травня у зоні проведення ООС від вогнепального поранення трагічно загинув коростенець, випускник НВК 12 2013 року Сергій Коробцов. Влітку йому було б 23 роки.

Захищаючи честь і незалежність нашої держави на Сході України, під Донецьком від кулі ворожого снайпера загинув військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського – молодий, сильний духом наш земляк Сергій Коробцов. В минулому році пройшов навчання по керуванню безпілотними літальними апаратами і підписав контракт на службу.

Прощання з Сергієм Коробцовим відбудеться 9 травня з 11.00 до 12.00 год на центральній площі міста біля пам’ятника захисникам Вітзчизни (Коростенська міська рада).

Поховання воїна-героя відбудеться з 12.00 до 13.00 на кладовищі села Ушомир.

Висловлюємо щирі співчуття родині, рідним, батькам, дружині, маленькому синочку Сергія. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль від втрати рідної людини. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна слава та вічна пам’ять герою!