Вітання голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка з Днем матері

Дата: 09.05.2021 08:47

Любі, дорогі наші матусі! Сердечно і з почуттям невимовної синівської поваги вітаю Вас зі світлим святом – Днем матері!

Це магічне слово «мама». Скільки спогадів і тепла воно таїть в собі. Адже це про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі: її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, а материнська ласка гріє протягом усього життя.

Тому святкування Дня матері – ще одна чудова можливість висловити свою вдячність матерям за любов і розуміння.

Сподіваюсь, що для кожної родини це свято принесе тепло, затишок і любов, де будуть виховуватися наші діти, які в майбутньому примножуватимуть славу рідного краю та творитимуть нову історію нашої країни.

Дорогі наші, рідні, найкращі матусі! У цей святковий день прийміть найщиріші вітання від своїх дітей та побажання щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашньому дні.

Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває Ваші сім'ї повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею!

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк