Прощання з військовослужбовцем Сергієм Коробцовим

Дата: 09.05.2021 13:07
Кількість переглядів: 1902

Сьогодні в м. Коростень відбулось прощання з військовослужбовцем Сергієм Коробцовим. Смерть вирвала з наших рядів сина, батька, нашого земляка, справжнього патріота, сина України, військоволужбовця ЗСУ - розвідника 3-го розвідувального відділення 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти 58 окремої механізованої бригади ім. Гетьмана Івана Виговського, солдата Коробцова.

Чотири з половиною років смерть оминала воїнів-коростенців, що боронять рідну землю від російських загарбників. І ось сьогодні Коростень проводжає на Небо свого сина. Такого молодого, але вже Чоловіка з великої літери. За свої неповні 23 роки Сергій Коробцов зробив більше, ніж інші люди за все своє життя. Не встиг лише виростити сина та огорнути своєю любов‘ю батьків.

Можна довго копирсатися в причинах, чому так сталося. Може тому, що для багатьох пересічних громадян вже не існує війни, тому ангели-охоронці не чують їх молитов. А може тому, що щит оборони тримає невеличка купка молодих воїнів. Але факт залишається фактом, вже восьмий рік йде війна за волю та незалежність України з підступним ворогом. А військові - це єдине, що знаходиться між кулями та снарядами і мирним населенням.

Поховання відбулось в селі Ушомир Коростенського району.

Тисячі людей прийшли провести в путь воїна та віддати шану його мужності, героїзму і відданості рідній Батьківщині.

Вічна слава і вічна пам’ять Герою!