Триває Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпека країни». ПРОГРАМА другого дня

Дата: 12.05.2021 11:57

11 травня стартував Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпека країни», який відкрив Президент України Володимир Зеленський

У межах заходу перші особи держави, посадовці, вітчизняні й міжнародні експерти, представники громадськості та дипломатичного корпусу обговорюють, як держава дбає про безпеку сьогодні та якою вона буде за декілька років.

Зокрема порушуватимуться питання, якими є й мають стати Збройні Сили України, Національна гвардія, Служба безпеки України, Національна поліція, Державна прикордонна служба. Також ітиметься про заходи, що вживаються задля забезпечення інформаційної безпеки держави, про розвиток оборонно-промислового комплексу та кроки, які необхідно здійснити для отримання Україною членства в НАТО.

Другий день форуму присвячений темі “Армія”. Серед спікерів – Міністр оборони України Андрій Таран, Головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан Хомчак, командувач об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв та інші.

Зокрема учасники форуму розглянуть питання української воюючої армії Європи, реформування ЗС України та оборонно-промислового комплексу за стандартами НАТО, боєздатний резерв України та її територіальна оборона тощо.

Стежте за трансляцією на:

YouTube-каналі: youtube.com/channel/UC7ThkuaEYwKIoKWWBKN3Hmw

Фейсбук-сторінці: facebook.com/Forum.Ukraine30

сайті ukraine30.com/national_security

Початок форуму о 10.00.

З ПРОГРАМОЮ форуму можна ознайомитися нижче.