Конкурсний відбір проєктів ДФРР: Наталія Остапченко провела чергове засідання регіональної комісії. ВІДЕО

Дата: 17.05.2021 16:07

Сьогодні, 17 травня, в Житомирській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Засідання провела перша заступниця голови облдержадміністрації Наталія Остапченко за участі заступника голови ОДА Віктора Градівського.

На порядок денний засідання було винесено одне основне питання:

коригування узагальненого переліку інвестиційних програм і проєктів Житомирської області, що фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що 04 березня поточного року комісія при Мінрегіоні погодила проєкти всіх областей, які будуть реалізовуватися за рахунок ДФРР у 2021 році.

А відповідно до внесених змін до постанови Кабінету Міністрів України № 196 відтепер фінансування з ДФРР можуть отримати проєкти вартістю щонайменше 10 млн грн.