Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 21.05.2021 11:14

20 травня в Коростенській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації, голови робочої групи Сергія Кириченка відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні за участі головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку,екології та економічної політики Коростенської РДА, заступник голови робочої групи Олени Халімончук, начальника Коростенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та економічного аналізу управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Житомирській області Олександра Бойко, т.в.о начальника відділу агропромислового розвитку,екології та економічної політики Коростенської РДА Іванни Мазурової, начальника Коростенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ в Житомирській області Ірини Обиход, головного державного інспектор управління Держпраці у Житомирській області Юрій Гусаківського, т.в.о. начальника відділу фінансів Коростенської РДА Марії Філоненко, заступника директора Коростенського міського центру зайнятості Жанни Кравчук було розглянуто наступні питання:

1. Затвердження плану заходів щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення на 2021 рік.

2. Посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та населення щодо негативних економічних і соціальних наслідків нелегальних трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах», у тому числі проведення семінарів, нарад, засідань і публікацій у засобах масової інформації.

3. Опрацювання пропозицій членів робочої групи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

По кожному пункту порядку денного було винесено відповідні рішення.

Андрій Недашківський,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації