Соціологи про другий рік президентства Володимира Зеленського: «Велике будівництво» – найкраща ініціатива

Дата: 21.05.2021 15:35

Національна програма з відновлення доріг та соціальної інфраструктури стала найбільш вдалою ініціативою Володимира Зеленського за два роки президентства. За результатами опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг, «Велике будівництво» отримало найбільше схвальних відгуків.

Респондентам запропонували оцінити ініціативи Володимира Зеленського у різних сферах державної політики. Найбільш позитивну оцінку має «Велике будівництво» (42%). На другому місці – програма «Держава у смартфоні» (40%). Також серед найбільш популярних рішень чинного Президента відзначили звільнення полонених і заручників (38%), зміцнення обороноздатності країни та міжнародну політику (по 30% кожен).