Поліцейські Коростенського РУ поліції допомогли у дорожній біді водієві з Київщини

Дата: 22.05.2021 08:43

У негоду, що вирувала на початку тижня, поліцейські сектору реагування Коростенського РУ поліції допомогли у дорожній біді водієві з Київщини.

Чоловік приїхав у колись рідні краї на рибалку, втім, через зливу відпочинок не надто вдався. Вже повертаючись додому він не втримав автомобіль на мокрій дорозі та втрапив у кювет. Тим часом на автошляху було пусто, тож водій намагався телефоном викликати допомогу. Єдине, що вдалося – домовитися про приїзд трактора, однак, не раніше, ніж за кілька годин.

Тим часом поліцейські Коростенського РУП поверталися з виклику у Лугинській територіальній громаді. Вони й помітили автівку у кюветі та зневіреного водія. Правоохоронці змогли витягнути його «Dacia» на автошлях. Тож чоловік щиро подякував своїм рятівникам та зміг продовжити подорож додому.

Друзі! Якщо у негоду ви бачите людей, які втрапили в біду, не залишайтеся осторонь: допоможіть, якщо це у ваших силах, або ж повідомте про подію до екстрених служб. Не будьте байдужими!