Коростенські правоохоронці провели пізнавальні лекції для дітей

Дата: 24.05.2021 13:32

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху поліцейські Коростенського районного управління поліції завітали до учнів закладів середньої освіти. Учасниками таких заходів стали учні Грозинської гімназії та Ушомирського ліцею.

Школярам були роз'яснені правила поведінки поблизу проїжджої частини, небезпечні дорожні ситуації, які найбільш часто зустрічаються та важливість переходу дороги тільки по пішохідному переходу.

Діти з задоволенням продемонстрували свої уміння та знання з правил дорожнього руху.

Поліцейські змістовно обговорили з учнями в яких саме місцях дозволено переходити проїжджу частину дороги та окремо звернули увагу, де це робити категорично забороняється.

Крім того, правоохоронці розповіли, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів.

Поліцейські пояснили дітям, про важливість використання світлоповертаючих елементів в темний час доби.

Метою таких заходів є попередження травматизму найменших учасників руху у ДТП.

Коростенське районне управління поліції