Привітання випускників, які мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування

Дата: 26.05.2021 13:46

26 травня 2021 року в приміщенні Коростенської міської ради відбулася онлайн зустріч керівництва області з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів області, які мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

В ході заходу випускніиків привітав голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко. По закінченні концертно-розважальної програми головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком та заступником Коростенського міського голови Олександром  Синицьким  дітям було вручено матеріальну допомогу та солодкі подарунки.

До привітань долучився і народний депутат України Володимир Арешонков. Через свою помічницю Олену Шахрай він побажав успіху у вже дорослому житті та надав матеріальну допомогу кожному учаснику заходу.