Система БПД створила нову версію платформи дистанційного навчання

Дата: 27.05.2021 14:25

Система БПД створила нову версію платформи дистанційного навчання, яка розміщена за адресою http://academy.legalaid.gov.ua.

Координаційний центр з надання правової допомоги постійно турбується про підвищення якості надання правових послуг, зокрема покращуючи професійні знання та навички фахівців системи БПД та адвокатів, які з нею співпрацюють.

Найзручнішим та найактуальнішим в умовах пандемії, звичайно, є дистанційне навчання. Тому система БПД створила нову версію платформи дистанційного навчання, яка розміщена за адресою http://academy.legalaid.gov.ua.

Для кого цей ресурс? Для навчання фахівців системи БПД, адвокатів та представників інших професійних спільнот, а також громадян, які бажають покращити свої практичні знання у сфері права.

Які є навчальні курси на цій платформі?

• Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги
  • Безпечне освітнє середовище попередження та протидія булінгу
  • Діяльність судів в Україні
  • Основи волонтерської діяльності
  • Органи правопорядку в Україні та безпека в громаді
  • Захист прав внутрішньо переміщених осіб та осіб що постраждали від збройного конфлікту
  • Ефективна комунікація та власна ефективність
  • PRO PRAVOKATOR
  • Основні питання у сфері земельних правовідносин
  • Менеджмент волонтерської діяльності
  • Попередження та протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству
  • Платформа розроблена в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Адмініструється командою мережі PRAVOKATOR правовий клуб.

Щоб пройти навчання, треба зареєструватися, після чого обрати будь-який цікавий для себе курс. Після успішного проходження модулів та тестів генерується сертифікат з ім’ям та прізвищем користувача та унікальним кодом. Детальніше про це можна дізнатися у відеоролику.

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid