Виїзд робочої групи з питань легалізації праці та зайнятості населення 27.05.2021

Дата: 28.05.2021 11:12

27.05.2021 року було здійснено виїзд робочої групи з питань легалізації праці та зайнятості населення по Лугинській ОТГ за участі заступника голови робочої групи Олени Халімончук, начальника Коростенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та економічного аналізу управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Житомирській області Олександра Бойка, головного державного інспектора управління Держпраці у Житомирській області Юрія Гусаківського, представника Лугинської громади, заступника Лугинського селищного голови Бориса Кв’ятковського.

Під час обстежень суб’єктів господарювання проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками стосовно вимог чинного трудового законодавства щодо необхідності оформлення трудових відносин з найманими працівниками, своєчасного укладення трудових договорів та повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу, недопущення працівника до роботи без оформлення трудових відносин; про підвищення відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства, про розмір штрафних санкцій у випадку виявлення порушень.

Під час роботи було розповсюджено рекламні буклети щодо «тіньової» зайнятості, її негативних наслідків та відповідальності роботодавців про переваги офіційного працевлаштування; про ризики для громадян, які погоджуються працювати без оформлення трудових відносин; про заходи впливу та притягнення до відповідальності роботодавців за використання незадекларованої найманої праці.